צילינדר רב בריח

צילינדר רב בריח- איכותי, חזק ועמיד!

נתקע לך המפתח בדלת? המפתח מסתובב בקלות רבה מדי? המפתח לא מצליח לפתוח את הרכב? גנבו לכם את המפתח ויש צורך בהחלפת מנעול? אם קרה לכם את אחד מהמקרים הללו, ואתם שוב מוצאים את עצמכם, מחוץ לבית או האוטו, אובדי עצות ולא יודעים אין לפנות, כנראה שאתם צריכים להחליף את הצילינדר בדלת או הנעול, ומנעולן הוא הכתובת לפתרון בעייתכם.

מתי יש צורך להחליף צילינדר?

כאשר יש שחיקה של הצילינדר המתבטאת בסיבוב קל מדי של המפתח בתוך הדלת, ללא חיכוך במנגנון. כאשר המפתח נתקע בתוך הדלת והפעלת עליו כוח ולאחר מכן הוא כבר לא נכנס. כאשר המפתח נתקע בדלת, זאת בוודאי סיבה ראויה להחליף צילינדר, מכיוון שהצילינדר הנוכחי כבר סיים את חיוו, ועתה הוא שחוק ואל כשיר.

כמו כן, במידה ונתקעתם ללא מפתח בעקבות גניבה או אובדן, יש צורך להחליף צילינדר או מנעול. את החלפת הצילינדר צריך לבצע מנעולן מומחה, הצילינדר נבחר בהתאם לדלת, וכדאי מאוד לבחור בצילינדר איכותי ,שיהיה עמיד וחזק לאורך זמן. רצוי וכדאי לבחור צילינדר של אחת החברות הידועות והמוכרות.

צילינדר רב בריח

צילינדר של רב בריח מוצרי רב בריח מתחלקים לחמישה סוגים שונים: דינאמיק, בייסיק, לוקסיס, דינאמיק פלוס וצילינדרים משוננים. הצילינדרים של חברת רב בריח ידועים באיכותם וטיבם, הם עמידים לאורך זמן ומספקים את ההגנה הטובה ביותר לבית שלך מפני גניבות, פריצות ועוד. בכדי להתקין את הצילינדר המדובר, כדי לפנות למנעולן מקצועי, אשר מספק את שרותי החלפת הצילינדר של רב בריח, ועושה את עבודתו באופן יעיל ומקצועי.

מנעולנים24- שירות פריצת מנעולים

מנעולנים 24 היא חברה המספקת, שירותי מנעולנים איכותיים ומקצועיים, 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה. כך שאם נתקעת, כל שעלייך לעשות זה להרים אליהו טלפון ואנו נשלח לך מנעולן. חברתנו עובדת עם צילינדרים איכותיים של רב בריח, ועוסקת גם בהחלפת וגם בתיקון התיל נדרים הללו. אם אתם מחפשים מנעולן מקצועי שיתקין לכם את הצילינדר באופן הכי טוב, פנו אלינו ואנו נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

מנעולנים 24, תמיד כאן בשבילך. אז אתה עומד כרגע נעול מכל סיבה שהיא,מחוץ לדלת ביתך בשעת לילה מאוחרת, ולא יודע מי יושיע אותך, זכור שאנחנו כאן בשבילך תמיד.