מנעולן בבת-ים

אם אתם צריכים פורץ או מתקין מנעולים בבת ים והסביבה הגעתם למקום הנכון

055-7041502

 

בת-ים היא עיר של משפחות עם ילדים, במידה ונתקעתם מחוץ לדלת עם ילדים קטנים, מדובר בחוויה לא נעימה בכלל, ואם השעה מאוחרת בלילה – החוויה הופכת לקשה עוד יותר.

פורצי המנעולים של מנעולנים 24 מקצועיים, מהירים ועובדים בכל שעות היום! גם בשעות הלילה המאוחרות – אם אתם צריכים פורץ מנעולים לשעת חירום, אנחנו כאן לשירותכם! חברת מנעולנים 24 מספקת שירות פריצת מנעולים בחולון 24 שעות ביממה!

מנעולן בבת-ים באישור המשטרה

פורץ מנועלים מקצועי הוא פורץ שיודע לשלב מקצועיות, אמינות ועבודה ברמה גבוהה, פורצי המנעולים של מנעולנים 24 מקצועיים ולהם אישור משטרה! למה חשוב להזמין פורץ מנעולים מקצועי? החלפה או פריצת מנעול בבתים, או בכל עיר אחרת, צריכה להיעשות על הצד הטוב ביותר – על הפורץ לבצע את עבודתו כראוי מבלי לפגוע בדלת, להשאיר שריטות מיותרות או לגרום לנזקים אחרים.

בזמן שעבודה נקייה ואיכותית היא חשובה מאוד, גם המחיר קובע. לכן, לפני שאתם מזמינים פורץ מנעולים וודאו שיש לו אישור משטרה ושהוא גובה מחיר סביר עבוד העבודה. במידה ומתאפשר, נסו לבצע השוואת מחירים קצרה – חייגו לכ-3 בעלי מקצוע בתחום המנעולים וודאו כי המנעולן שבחרתם יגבה מכם מחיר סביר עבוד העבודה!

פורצי המנעולים של מנעולנים 24

חברת מנעולנים 24 מספקת שירותי פריצה, התקנה והחלפת מנעולים 24 שעות ביממה, אנחנו מתחייבים לשירות הטוב ביותר במחירים סבירים ושפויים, כך שכל תושבי בת-ים והסביבה נהנים ממקצועיות, אמינות ושירות ברמה הגבוהה ביותר.

התקנה והחלפת מנעולים בבתים

דלת נעולה כראוי היא קו ההגנה הראשוני מפני פורצים! בין אם מדובר בירושלים, חולון או בת-ים, אם אתם רוצים לישון בבטחה, מומלץ להחליף את מנעול הדלת אחת לתקופה – עלות החלפת מנעול דלת היא קטנה יחסית לתועלת ולהגנה שהיא מספקת. החלפת מנעול בדרך-כלל נעשית במקרה של אובדן מפתחות, לאחר פריצה, החלפת מנעולים שחוקים וכד'..

מלבד שירותי פריצה והתקנת מנעולים מספקת החברה גם שירותים נוספים בבת-ים כגון: פריצת מנעולי כספות, פריצת רכבים, התקנת צילינדר לדלתות חוסם, מולטילוק, מגנום וצילינדרים מכל הסוגים ועוד..